Szkoła na Facebooku:

Od poniedziałku tj. 9 listopada 2020 roku biblioteka szkolna będzie pracować w zmienionej formie.
Aby odebrać lub zwrócić książkę uczeń lub rodzic powinien umówić się telefonicznie z nauczycielem- bibliotekarzem dzwoniąc bezpośrednio do biblioteki szkolnej. Przy wejściu do szkoły należy zdezynfekować ręce, zgłosić się do pań woźnych i wpisać swoje odwiedziny w zeszycie. Oczywiście na teren szkoły wchodzimy w maseczce ochronnej. Następnie wraz z nauczycielem - bibliotekarzem można przejść do biblioteki.
Godziny korzystania z biblioteki szkolnej w dniach od 9 - 27 listopada 2020 roku poniedziałek - piątek 9.00 - 13.00.

Szczegółowe informacje na temat działalności biblioteki znajdą Państwo TUTAJ.