Szkoła na Facebooku:

Obecnie realizujemy projekt Erasmus+ 2019-2021  "Codingatschool"

Szkolenie nauczycieli w ramach Erasmus +

W dniach 1-7 grudnia nauczycielki naszej szkoły: Monika Gawin, Jolanta Mikołajczak i Agnieszka Jasiakiewicz uczestniczyły w spotkaniu partnerskim w miejscowości Walencja w Hiszpanii w ramach projektu "Coding@schools" finansowanym przez program UE Erasmus+.

W czasie pobytu poznałyśmy szkołę Colegio Pio XII  i jej kadrę nauczycielską, zwiedzałyśmy Walencję i jej przepiękne Oceanarium. Brałyśmy udział w licznych zajęciach związanych z kodowaniem, programowaniem i tworzeniem obiektów do druku 3d. Ponadto zapoznałyśmy się z partnerami nowego projektu i wspólnie ustaliliśmy kalendarz zadań. Był to bardzo udany i owocny wyjazd, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Galeria ...

Monika Gawin, Jolanta Mikołajczak, Agnieszka Jasiakiewicz

"Water, wind and sun - ecology can be fun"

"Water, wind and sun - ecology can be fun" - wersja polskojęzyczna

• Erasmus+ 2019-2021

Wyjazd na Litwę

W dniach 6-11 października 2019 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu roboczym w miejscowości Olita na Litwie w ramach projektu „SŁOŃCE, WODA, WIATR – Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT” finansowanym przez program UE Erasmus+.

W czasie wizyty zaznajomiliśmy się za szkołą Alytaus Panemunės progimnazija, braliśmy udział w zajęciach projektowych, zwiedziliśmy Wilno, Kowno i  Troki, a także próbowaliśmy swoich sił w pieczeniu
kibinów i tańcach ludowych.

Bawiliśmy się dobrze i długo będziemy wspominać ten tydzień na Litwie.