Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.


Szkoła na Facebooku:


Sukcesy naszych uczniów w  konkursach przedmiotowych

w roku szkolnym 2019/2020

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce w eliminacjach

Nazwisko uczestnika / klasa

Opiekun

1.

 Konkurs Języka Polskiego

Finalista 

Joanna Łagoda 8a

Grzegorz Duda 8a

mgr Sylwia Lipigórska – Reichel 

2.

Konkurs Matematyczny

Finalista

Michał Wesołowski 8a

mgr Monika Januszewska – Leonowicz 

3. 

Konkurs Chemiczny

Finalista

Michał Wesołowski 8a

mgr Beata Kling

4.

Konkurs Geograficzny

Finalista

Paulina Roman 8a

mgr Małgorzata Statkiewicz

5.

Konkurs Biologiczny

Finalista

Zuzanna Borkowska 8a

mgr Beata Kling

6.

Konkurs Języka Angielskiego

Laureat

Finalista

Ignacy Sajek 8a

Maya Wróbel 6b

mgr Jolanta Mikołajczak

Osiągnięcia sportowe uczniów SP5 w roku szkolnym 2019/2020

Lp.

Nazwa konkursu    

Miejsce w

eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe – chłopcy – etap powiatowy  - Igrzyska Dzieci

II

Daniel Czuczak 6a,

Robert Smutek 6b,

Jakub Kaszkiewicz 6b,

Mateusz Marszałek 6b,

Jakub Trojak 6b,

Jakub Szubstarski 6b,

Mateusz Sobolewski 5a,

Karol Federkiewicz 5d,

Mateusz Czyż 5d,

Marcel Szulc 5d

mgr Jacek Czarnota
mgr Cezary Tudruj

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe – dziewczęta – etap powiatowy  - Igrzyska Dzieci

I

Oliwia Proksa 6a,

Oliwia Karaśkiewicz 6a,

Hanna Wszedybył 6a,

Martyna Fiutak 6a,

Zuzanna Jurkiewicz 6c,

Paulina Grajper 6c,

Martyna Szewczyk 6c,

Karina Sobczak 5d,

Zuzanna Wiechowska 5e,

Anastazja Wilkowska 5e

mgr Alina Sieniawska

 mgr Adam Ciećkowski

mgr Jacek Czarnota
mgr Cezary Tudruj

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe – dziewczęta – etap powiatowy -  Igrzyska Młodzieży Szkolnej

III

Maja Czubaj 7c,

Julia Szulc 8a,

Aleksandra Olszewska 8a,

Malwina Ciuła 7c,

Patrycja Włodarek 7a,

Amelia Mielczarek 8b,

Iwona Michalak 8b,

Liliana Zawiślak 7c,

Weronika Radzikowska 7c,

Zuzanna Borkowska 8a

mgr Alina Sieniawska

mgr Adam Ciećkowski

 

Piłka nożna – dziewczęta – etap powiatowy – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I

Daria Zbrzeźniak 7c,

Maja Czubaj 7c,

Martyna Łuszczyńska 8a,

Agnieszka Sosnowska 8a,

Paulina Roman 8a,

Oliwia Phung 7b,

Malwina Ciuła 7c,

Weronika Burda 7c, 

mgr Alina Sieniawska

 

Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Koszalina

I

50 m grzbietowy

Maja Pawłowska 3a

klub

 

Zawody pływackie Cztery Pory Sportu

III

25 m klasyczny

II

25 m dowolny

I

50 m dowolny

Maja Pawłowska 3a

klub

 

XV Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Dziewcząt
i Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3
im. ks. Jana Twardowskiego
w Koszalinie

III

Karol Federkiewicz 5d,

Krzysztof Kaszewski 5d,

Adam Matuszyn 5d,

Michał Rabka 5d,

Franciszek Zawiślak 5d,

Norbert Broś 5e

mgr Adam Ciećkowski

mgr Jacek Czarnota

 

Turniej Mikołajkowy Judo 2019

I

Sylwester Łapiński 5e

klub

 

Piłka Ręczna
chłopcy – etap powiatowy  - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

III

Grzegorz Duda 8a,

Kacper Droździel 8a,

Szymon Słowiński 8a,

Dominik Jagusz 8b,

Cyprian Chojnacki 8b,

Kamil Faliński 7a,

Adrian Mikołajczyk 7c,

Marek Pelc 7c,

Jakub Gan 7b

mgr Jacek Czarnota
mgr Cezary Tudruj

 

Mikołajkowy Turniej Koszykówki Chłopców

II

Michał Cieśliński 5d,

Filip Gozdal 5d,

Karol Federkiewicz 5d,

Szymon Małyska 5d,

Adam Matuszyn 5d,

Michał Pancielejko 5d,

Franciszek Zawiślak 5d,

Marcin Jełkaszew 5d,

Norbert Broś 5e,

Jakob Schmidt 5e

mgr Adam Ciećkowski

mgr Jacek Czarnota

11.

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w Badmintonie

I gra podwójna chłopców

I gra mieszana

II gra pojedyncza

Norbert Kaczorowski 6b

klub

Sukcesy naszych uczniów w konkursach pozaszkolnych, w roku szkolnym 2019/2020

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce w

eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1.

Konkurs plastyczny „Moja Mleczna Kraina”

Szczeciński Związek Hodowców Bydła

wyróżnienie

Hanna Śmidecka 5e

Zuzanna Cisoń

5e

Piotr Asanowicz 5e

Alicja Dołchań

8a

mgr Dorota Skorupska

2.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
„Malujemy jak Matejko”

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki
w Koszalinie

Koszalińska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela w Koszalinie

II

Oliwia Zielińska 6a
Julia Ciesielska 6a

mgr Dorota Skorupska

3.

III Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Prawa Dziecka oczami dzieci”

Szkoła Podstawowa 

im. St. Żeromskiego
Trzcińsko – Zdrój 

III
wyróżnienie

Julia Ciesielska 6a
Oliwia Zielińska 6a

mgr Dorota Skorupska

4.

II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
„Sport w mojej rodzinie”

Szkoła Podstawowa nr5
im. UNICEF w Koszalinie

III

Malwina Mazurkiewicz 3b

mgr Małgorzata Kot

5.

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020

Kangourou Sans Frontières

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

wyróżniony

 

 

Oliwier Popowicz 3a

Mateusz Daniel

3a


Igor Kilar             3c


Lila Makowska 4a

Igor Bednarz 4a


Karolina

Lampowska 5e

Norbert Broś 5e

Filip Śmidecki 5e

Hanna Śmidecka

5e

Dominika

Śmidecka 5e


Jagoda Głogowska

5a


Michał Wesołowski 8a

Jagoda Garczarek 6c

mgr Monika Szałajko

 

 


mgr Edyta Burdziej


mgr K.

Lampowska


 

mgr M. Gawin

 

 

 

 

 

 


mgr Dawid

Cerajewski


 

mgr Monika Januszewska - Leonowicz

 

6.

Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH Semestralny 2020 r. 

Centrum Edukacji Szkolnej Warszawa

laureat


laureat

Hanna Lampowska 3 a


Oliwier Popowicz 3 a

mgr Monika Szałajko


mgr Monika Szałajko

7.



Ogólnopolskie Olimpiady Olimpusek sesja zimowa język angielski 

Olimpus Warszawa

I miejsce Grawerowany dyplom laureata,

Nagroda książkowa

Pola Bartnik 3a

Michał Tartas 3b

mgr Iwona Banaszak

8.

Ogólnopolskie Olimpiady Olimpusek sesja zimowa

Olimpus Warszawa

laureat

Paulina Bielicka

1c

Filip Rapsiewicz

1c

Kacper Rudnik

1c

mgr Magda Kos

9.

Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH Semestralny 2020 r. 

Centrum Edukacji Szkolnej Warszawa

laureat

Nadia Soból 1b

mgr Grażyna Śmierzewska

10.



Miejski Konkurs Plastyczny ,,Miś Pluszowy”

Szkoła Podstawowa nr 5
im. UNICEF
w Koszalinie

III

Kaja

Zakrzewska 1b

mgr Grażyna Śmierzewska

11

Miejski Konkurs Plastyczny ,,Miś Pluszowy”

Szkoła Podstawowa nr 5
im. UNICEF
w Koszalinie

I

Błażej Sucharzewski Ia

Halina Zoń-Rybicka

12

Miejski Konkurs Plastyczny ,,Miś Pluszowy”

Szkoła Podstawowa nr 5
im. UNICEF
w Koszalinie

II

Amelia Wilkowska Ia

Halina Zoń-Rybicka

13

Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH Semestralny 2020 r. 

Centrum Edukacji Szkolnej Warszawa

laureat

Wiktor Strukiel Ia

Halina Zoń-Rybicka

14

Ogólnopolskiego Konkursu ZUCH Semestralny 2020 r.

Centrum Edukacji Szkolnej Warszawa

Grawerowany Dyplom Laureata

Amelia

Wilkowska Ia

Halina Zoń-Rybicka


Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Z wielką przyjemnością i dumą prezentujemy sukcesy naszych uczniów

Konkurs Języka Polskiego

Finalista

Iga Jankowska VIIIa

Adam Żekieć VIIIc

mgr Sylwia Lipigórska – Reichel

mgr Agnieszka Wojciechowska - Talkowska

Konkurs Języka Angielskiego

Laureat

 

 

Finalista

Adam Żekieć VIIIc

Michał Dobosz VIIIc

Ignacy Sajek VIIa

Karol Adamiak VIIIa

mgr Jolanta Mikołajczak

Konkurs Chemiczny

Laureat

Michał Dobosz VIIIc 

mgr Beata Kling

Konkurs Matematyczny

Finalista

Adam Żekieć VIIIc

mgr Małgorzata Czerwonka

Konkurs Geograficzny

Finalista

Michał Dobosz VIIIc

mgr Małgorzata Statkiewicz

Konkurs Wiedzy 
o Społeczeństwie

Finalista

Michał Dobosz VIIIc 

mgr Halina Rosłan

Konkurs Języka Angielskiego

Finalista

Aleksandra Bielska IIIa

Kaja Grabowiecka IIIa

mgr Joanna Majewska

Konkurs Historyczny

Laureat

Finalista

Jakub Boguski IIIa

Aleksandra Bielska IIIa

mgr Beata Wachecka - Wąwoźniak

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2019

W marcu w naszej szkole został przeprowadzony międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny 2019.  W konkursie wzięło udział 57 uczniów naszej szkoły.

Najlepsze wyniki uzyskali uczniowie:

Karolina Lampowska kl. 4e - wynik bardzo dobry

Gabriella Repeć kl. 2b - wyróżnienie

Mateusz Daniel kl. 2a - wyróżnienie

Lila Makowska kl. 3a - wyróżnienie

Norbert Broś kl. 4e - wyróżnienie

Waldemar Ślęzak kl. 5a - wyróżnienie

Małgorzata Lampowska kl. 6c - wyróżnienie

Agnieszka Sosnowska kl. 7a - wyróżnienie

Michał Wesołowski kl. 7a - wyróżnienie

Michał Dobosz kl. 8c - wyróżnienie

Wszystkim uczniom gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?