Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.


 

Harmonogram imprez szkolnych

Lp.

Nazwa imprezy

Odpowiedzialny

Udział klas

Termin realizacji

A. IMPREZY MIĘDZYSZKOLNE ORGANIZOWANE PRZEZ Szkołę Podstawową nr 5

1.

XIV Turniej Koszykówki Chłopców
o Puchar Dyrektora SP5 w Koszalinie

Jacek Czarnota
Cezary Tudruj

wg zgłoszeń

marzec/
kwiecień

 2.

VII edycja regionalnego konkursu dla uczniów klas I SP „Pluszowy Miś”

Monika Szałajko

Halina Zoń-Rybicka

wg zgłoszeń

listopad

 3.

Mikołajkowy Międzyszkolny Turniej Sprawnościowy dla klas III – V 

Justyna Mlazga
Alina Sieniawska

wg zgłoszeń

grudzień

 4.

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Sport
w mojej rodzinie” 

Beata Małkowska

Małgorzata Kot

wg zgłoszeń

listopad

 5.

Ogólnopolski konkurs plastyczno – literacki  „UNICEF – marzenia dzieci świata” – Magiczne ptaki

Dorota Grundkowska

wg zgłoszeń

listopad

 6.

Międzyszkolny Konkurs Filmowy „Przygoda z filmem”

Sylwia Lipigórska-Reichel

Piotr Miler

klasy VIII

czerwiec

 7.

Regionalny Konkurs Grafiki Komputerowej „Rysowanie na ekranie” dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej.

Dorota Ilecka

Jolanta Mikołajczak

wg zgłoszeń

kwiecień

 8.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zdrowe odżywianie”

Monika Szałajko

klasy I-III

wg zgłoszeń

marzec

 9.

Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej (zespoły mieszane)

Adam Ciećkowski

wg zgłoszeń

marzec/ kwiecień

 10.

XV Powiatowy Turniej Ekologiczno – Zdrowotny

Beata Małkowska

Małgorzata Kot

Alina Sieniawska

wg zgłoszeń

kwiecień

 11.

Impreza sportowa z dziećmi z Przedszkola nr 13 Mała Akademia w ramach promocji zdrowia i integracji ze środowiskiem lokalnym

Dorota Grundkowska

klasy I – III i P13

marzec

 12.

V Międzyszkolny Konkurs Edukacyjno - Sportowy „Wybieramy Zdrowie” o Puchar Dyrektora SP5 

Beata Kling

klasy VII

wg zgłoszeń

listopad

 13.

Realizacja projektu edukacyjnego e-Twinning „Spacer dla zdrowia – moja droga, mój cel”

Beata Kling

   
 14.

Szczypiorniak na Orlikach – Międzyszkolny Turniej dla dziewcząt

Alina Sieniawska

wg zgłoszeń

maj

B. IMPREZY WEWNĄTRZSZKOLNE

 1.

Pasowanie na ucznia klasy I

dyrekcja, wychowawcy klas I

klasy I SP

wrzesień

 2.

Inauguracja sportowego roku szkolnego

Justyna Mlazga
Adam Ciećkowski

klasy I – VIII 

25.09.2021

 3.

Tydzień Języka Angielskiego i Niemieckiego

Marta Wojtkiewicz

klasy VII
– VIII

wrzesień/ październik

 4.

Tydzień Konstytucyjny

Nadzieja Mikołajczak

klasy VIII

październik

 5.

Pasowanie klas I na czytelników biblioteki szkolnej

Małgorzata Wdowiak

klasy I

październik

 6.

Obchody Święta Bibliotek Szkolnych

Małgorzata Wdowiak 

klasy I-IV

październik

 7.

Dzień Edukacji Narodowej

Dorota Ilecka


opiekunowie SU

Samorząd

chętni wych.

13.10.2021

 8.

Noc Matematyków

Dawid Cerajewski

klasy VII

październik/ listopad

 9.

Święto Drzewa

Magda Kos

Agnieszka Krawczak

świetlica

październik

 10.

Konkurs „Domek dla owadów”

Magda Kos

klasa III c

październik

 11.

Święto Niepodległości

Agnieszka Krawczak

świetlica

listopad

 12.

Dzień Niepodległości - konkurs na album historyczny

Nadzieja Mikołajczak

Piotr Cegielski

klasy IV
– VIII

10.11.2021

 13.

Konkurs na kalendarz adwentowy

Marta Wojtkiewicz

klasy VII
– VIII

listopad

 14.

Konkurs Halloween´owy

Iwona Banaszak

Magdalena Gryciuk

klasy I
–III

listopad

 15.

Koncert kolęd i pastorałek

Magda Kos

Agnieszka Krawczak

klasa II c
świetlica

grudzień
styczeń

 16.

Wieczór filmowy z okazji Mikołajek

Dawid Cerajewski

klasy IV
– VIII

grudzień

 17.

Kiermasz świąteczny

Nauczyciele świetlicy

wszyscy uczniowie 

grudzień

 18.

Jasełka Bożonarodzeniowe 

Andrzej Karasek

ks. Piotr Kuczewski

klasy I –III

klasy IV
– VIII

22.12.2021

 19.

Szkolny konkurs frazeologiczny

Anna Krzyżaniak
Agnieszka Wojciechowska-Talkowska
Agnieszka Jasiakiewicz

klasy VI
i VII 

kwiecień/ maj

 20.

Szkolny etap konkursu SCI#CODE

Krystyna Lampowska

klasy VII
– VIII 

styczeń/ luty

 21.

Konkurs matematyczny KANGUR

Krystyna Lampowska

wszyscy uczniowie

marzec

 22.

Ogólnopolska Akcja „Żonkile” organizowana przez Muzeum POLIN

Nadzieja Mikołajczak

klasy IV-VIII

kwiecień 2022

 23.

Szkolny konkurs ortograficzny

Anna Krzyżaniak

 Agnieszka Wojciechowska-Talkowska

Agnieszka Jasiakiewicz

klasy

 IV i V

kwiecień/ maj

 24.

Dzień Otwarty Szkoły

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i wf

klasy I-III

marzec

25.

Obchody Dnia liczby Pi – konkurs „Mistrz rachunków” 

Agnieszka Olszak

klasy IV
– VI

marzec

 26.

Międzyklasowy konkurs matematyczny „I TY możesz zostać Pitagorasem”

Dawid Cerajewski

klasy VII

marzec

 27.

Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii” 

Halina Zoń-Rybicka

klasy III 

marzec/kwiecień

 28.

Dzień zdrowia w szkole

Beata Kling

Samorząd Uczniowski

klasy V – VIII 

7.04.2022

 29.

Szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”

Dorota Ilecka
Anna Krzyżaniak

klasy I– III
klasy IV
– VIII 

kwiecień

 30.

Dzień Angielski

Joanna Majewska

klasy VII
– VIII 

maj

 31.

Cykl imprez z okazji Miesiąca Biblioteki i Czytania

Anna Stec

klasy II
i VIII

maj

 32.

Konkurs historyczny 

Nadzieja Mikołajczak

klasy VII

maj

 33.

Dzień Flagi i Konstytucji 3 Maja 

Nadzieja Mikołajczak

klasy IV
– VIII

maj

 34.

Piknik Szkolny 

Cezary Tudruj

wszyscy uczniowie

czerwiec

 35.

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

Marta Wojtkiewicz

klasy VII
– VIII

czerwiec

 36.

Wycieczka szkolna „Szlakiem Jana Pawła II”

 

klasy VII
– VIII

czerwiec

 

*Z uwagi na panującą pandemię i konieczność bezwzględnego stosowania przepisów dotyczących zachowania higieny i dystansu społecznego, niektóre z zaplanowanych działań mogą się nie odbyć, odbyć w ograniczonym zakresie lub odbyć w formie zdalnej.

 

*Uwaga: za oprawę plastyczną i muzyczną imprez międzyszkolnych odpowiedzialne są p. Dorota Skorupska, p. Iwona Barczak.

 

 

       

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?