Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.


Skład Klasowych Rad Rodziców

Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Koszalinie 

rok szkolny 2020/2021

Lp.

Klasa

Przewodniczący

Zastępca

Skarbnik

1.

I a

Anita Osińska

Iwona Szymańska

Sandra Sujdak

2.

I b

Adriana Miler

Anna Strzelecka

Marta Surdacka

3.

I c

Agnieszka Duda

Anna Hubert

Luiza Garczarek

4.

II a

Anna Strukiel

Aleksandra Czubak

Iwona Mika

5.

II b

Milena Sewruk

Dorota Ignaczak

Daria Gintyłło

6.

II c

Przemysław Piotrowiak

Krzysztof Zarzycki

Wioleta Pasterz

7.

III a

Magdalena Kalinowska

Anetta Łuczak

Iwona Gogolińska-Mejer

8.

III b

Marcin Zwoliński

Krzysztof Józefowicz

Joanna Łukasik

9.

III c

Paulina Patrzałek

Agnieszka Wieszczyńska

Agnieszka Kowalska

10.

IV a

Anna Kube

Iwona Grot-Kilar

Krzysztof Markowski

11.

IV b

Artur Kutwin

Irmina Makowska

Agnieszka Barczyńska

12.

IV c

Ilona Siatkowska

Karolina Rogalińska

Natalia Synak

13.

V a

Ryszard Pazik

Beata Krzyżanowska-Rozmus

Monika Szubstarska

14.

V b

Marta Stojewska

Marzena Brzóska

Małgorzata Chińczak

15.

VI a

Ewa Trawińska

Przemysław Piotrowiak

Daria Rybak

16.

VI b

Katarzyna Sikorska

Beata Jurecka

Magdalena Szejgiec

17.

VI c

Stanisława Jabłońska

Jolanta Kruk

Ewelina Dowejnis

18.

VI d

Monika Cieślińska

Mieczysław Pancielejko

Anna Korszeń

19.

VI e

Justyna Śmidecka

Aleksandra Schmidt

Eliza Iwanowska

20.

VII a

Piotr Iwat

Arkadiusz Karaśkiewicz

Małgorzata Kaweńska-Ślęzak

21.

VII b

Maciej Kaczorowski

Kamila Antecka

Monika Szubstarska

22.

VII c

Katarzyna Witkowska

Luiza Garczarek

Anna Metera

23.

VIII a

Aleksandra Czubak

Anna Włodarek

Rafał Gracz

24.

VIII b

Justyna Jas

Barbara Trojak

Ewelina Wroczyńska

25.

VIII c

Maria Pelc

Ewa Ciuła

Dorota Czerwińska

rok szkolny 2019/2020

Lp.

klasa

Przewodniczący

Zastępca

Skarbnik

1.

Ia

Strukiel Anna

Czubak Aleksandra

Mika Iwona

2.

Ib

Sewruk Milena

Ignaczak Dorota

Gintyłło Daria

3.

Ic

Łukaszewska Agnieszka

Rapsiewicz Tomasz

Pasterz Wioleta

4.

IIa

Kalinowska Magdalena

Łuczak Aneta

Gogolińska-Mejer Iwona

5.

IIb

Zwoliński Marcin

Józefowicz Krzysztof

Łukasik Joanna

6.

IIc

Patrzałek Paulina

Wieszczycka Agnieszka

Kowalska Agnieszka

7.

IIIa

Szczepaniuk Urszula

Makowska Irmina

Popowicz Anna

8.

IIIb

Kondraciuk Marta

Staniszewska Aneta

Kurłowicz Anna

9.

IIIc

Kutwin Artur

Szyjka Barbara

Barczyńska Agnieszka

10.

IVa

Krzyżanowska-Rozmus Beata

Pazik Ryszard

Szubstarska Monika

11.

IVb

Brzóska Marzena

Strojewska Marta

 

12.

Va

Trawińska Ewa

Konieczny Tomasz

Rybak Daria

13.

Vb

Sikorska Katarzyna

Asanowicz Karolina

Szejgiec Magdalena

14.

Vc

Mataczyńska Katarzyna

Sławska Anna

Dowejnis Ewelina

15.

Vd

Cieślińska Monika

Pancielejko Przemysław

Korszeń Anna

16.

Ve

Śmidecka Justyna

Schmid Aleksandra

Iwanowska Eliza

17.

VIa

Iwat Piotr

Ślęzak Małgorzata

Karaśkiewicz Arkadiusz

18.

VIb

Kaczorowski Maciej

Smutek Kamila

Szubstarska monika

19.

VIc

Witkowska Katarzyna

Garczarek Luiza

Metera Anna

20.

VIIa

Czubak Aleksandra

Włodarek Anna

Gracz Rafał

21.

VIIb

Iwasieczko Anita

Trojak Babara

Wroczyńska Ewelina

22.

VIIc

Pelc Maria

Ciuła Ewa

Czerwińska Dorota

23.

VIIIa

Łagoda Agnieszka

Osmólski Jacek

Patrzałek Edyta

24.

VIIIb

Pieńkoś Magdalena

Chojnacka Monika

Mazur Agnieszka

 

 

 rok szkolny 2018/2019

Lp.

klasa

Przewodniczący

Zastępca

Skarbnik

1.

Ia

Izabela Hołowczyk

Kinga Miriłowicz

Iwona Golińska-Mejer

2.

Ib

Marcin Zwoliński

Krzysztof Józefowicz

Joanna Łukasik

3.

Ic

Paulina Patrzałek

Agnieszka Wieszczycka

Agnieszka Kowalska

4.

IIa

Urszula Szczepaniuk

Irmina Makowska

Anna Popowicz

5.

IIb

Ilona Siatkowska

Agnieszka Repeć

Karolina Rogalińska

6.

IIc

Artur Kutwin

Barbara Szyjka

Agnieszka Barczyńska

7.

IIIa

Dorota Czerwińska

Marzena Brzóska

Agnieszka Garczyńska

8.

IIIb

Beata Krzyżanowska-Rozmus

Patrycja Brzuska

Monika Szubstarska

9.

IVa

Ewa Trawińska

Tomasz Konieczny

Daria Rybak

10.

IVb

Karolina Asanowicz

Katarzyna Sikorska

Magdalena Szejgiec

11.

IVc

Joanna Rydlikowska

-------

Anna Sławska

12.

IVd

Dominik Zawiślak

Aleksandra Czubak

Anna Korszeń

13.

IVe

Justyna Śmidecka

Aleksandra Schmidt

Maja Frankowska

14.

Va

Ewa Ciuła/Piotr Iwat

Magdalena Urbańska

Arkadiusz Karaśkiewicz

15.

Vb

Maciej Kaczorowski

Magdalena Gryciuk

Monika Szubstalska

16.

Vc

Katarzyna Witkowska

Luiza Garczarek

Anna Metera

17.

VIa

Aleksandra Czubak

--------

-------

18.

VIb

Anita Iwasieczko

Barbara Trojak

Ewelina Wroczyńska

19.

VIc

Maria Pelc

Ewa Ciuła

Dorota Czerwińska

20.

VIIa

Agnieszka Łagoda

Jacek Osmólski

Edyta Patrzałek

21.

VIIb

Magdalena Pieńkos

Monika Chojnacka

Agnieszka Mazur

22.

VIIIa

Wioletta Adamiak

Błażej Jankowski

Maja Frankowska

23.

VIIIb

Aneta Środa

Justyna Lewandowska

Agnieszka Chłopek

24.

VIIIc

Karolina Przybyła

Marzena Trusz

Sylwia Tucka

25.

IIIa G

Marek Sadecki

Agata Świderska

Irena Bielska

26.

IIIb G

Joanna Żmuda

Anna Korszeń

Małgorzata Trzcińska-Szara



 

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?