UBEZPIECZENIE
w roku szkolnym 2019 / 2020

Szanowni Rodzice!!!

Po przeanalizowaniu wielu propozycji ubezpieczeń dla naszych uczniów jako Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 im UNICEF w Koszalinie proponujemy Państwu ubezpieczyć dzieci w firmie AVIVA.

Jest to według nas najkorzystniejsza oferta.

Mogą Państwo ubezpieczyć swoje dziecko w jednym z czterech wariantów, gdzie odpowiednio składki wynoszą: 39zł, 59zł, 75zł, 289zł.

OWU dot. ubezpieczenia AVIVA

Prezentacja dot. ubezpieczenia AVIVA

Informacja o danych osobowych

Proces zakupu Ubezpieczenia Twoje Dziecko NNW:

1. Tradycyjna - Deklaracje papierowe. (termin złożenia deklaracji wraz z opłatą wybranej składki - do 15 października 2019 r.)

2. Elektroniczna - rejestracja uczestników poprzez link aktywacyjny.
Każdy rodzic który wybierze drogę elektroniczną loguje się i aktywuje indywidualne konto, wypełnia formularz wpisując niezbędne dane, dokonuje płatności wybranej składki.
(termin rejestracji i płatności składki - do 28 października 2019 r.)

UWAGA!

Dzieci, za które zostanie opłacona składka ubezpieczenia oraz złożone/zarejestrowane zostaną właściwe dokumenty zgodnie z powyższymi wytycznymi - mają zagwarantowane ubezpieczenie od 01. 09. 2019 r.

Dzieci, za które nie zostanie opłacona składka ubezpieczenia i nie zostaną złożone/zarejestrowane właściwe dokumenty zgodnie z powyższymi wytycznymi – nie będą objęte ubezpieczeniem!!!

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z naszym opiekunem z firmy AVIVA:

Pani Marta  Kondraciuk, tel. 602-466-051

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 im. UNICEF w Koszalinie