Szkoła na Facebooku:

Rekrutacja 2020-2021

Szanowni Rodzice/Opiekunowie

Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w Koszalinie informuje, że w roku szkolnym 2020/2021 dzieci urodzone w 2013 roku mają obowiązek rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej szkoły podstawowej.

W związku z tym, są Państwo zobowiązani do dokonania zapisu dziecka do szkoły.
Z dniem 20 kwietnia 2020r. od godz. 15:00 rozpoczyna się postępowanie rekrutacyjne. Rodzice/prawni opiekunowie za pośrednictwem internetowego serwisu naboru pod adresem http://nabory.eduportal.koszalin.pl/

wypełniają „zgłoszenie dziecka do szkoły podstawowej
od 1 września 2020” w obwodowej szkole podstawowej dziecka.

Powyższy dokument (zgłoszenie) wygenerowany z systemu naboru, wydrukowany
i podpisany przez rodziców/opiekunów prawnych należy przesłać pocztą elektroniczną na adres:
sp5.nabory@eduportal.koszalin.pl najpóźniej do 30 czerwca 2020 r. Szczegółowa instrukcja rekrutacyjna w załączeniu.

Jeżeli Państwa dziecko będzie spełniać w/w obowiązek w innej szkole, poza obwodem,
to należy ten fakt zgłosić w sekretariacie SP nr 5 telefonicznie pod nr 94 343 24 84
w godz. od 9:00 do 14:00 lub pocztą elektroniczną:
sekretariat@sp5koszalin.pl.

W przypadku, gdy dziecko z obwodu SP 5 przebywa poza Polską, należy przesłać oświadczenie o realizacji obowiązku szkolnego w innym kraju.

Instrukcja rekrutacyjna