Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.


 Szanowni Rodzice i Uczniowie, czasowe zawieszenie zajęć nie powinno być okresem wolnym od nauki, dlatego nauczyciele zamieszczają i przesyłają drogą elektroniczną czy poprzez komunikator w e - dzienniku materiały edukacyjne, zadania i ćwiczenia do samodzielnego wykonania w domu. 

    Zachęcamy też do korzystania z materiałów do samodzielnej pracy w domu udostępnianych w Internecie. By praca szła sprawnie, prosimy Państwa o regularne odwiedzanie dziennika i sprawdzanie wiadomości.

    Jeśli występują jakieś problemy związane z możliwością zalogowania się do dziennika, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły. Mamy nadzieję, że pomogą Państwo dzieciom w zaplanowaniu systematycznej pracy.

Strona MEN dotycząca zdalnego nauczania.

Szkoła z TVP


 

   Platforma Moodle

        W związku z koniecznością uporządkowania pracy w tym trudnym dla całej naszej społeczności czasie założyliśmy, jako szkoła, platformę e-laerningową MOODLE. Prosimy o zalogowanie się na platformie zgodnie z załączoną poniżej instrukcją. 

 

W kolejnych dniach nauczyciele zapiszą dzieci do konkretnych "kursów" i tam będą umieszczać materiały i informacje dla uczniów.

Informacja dla rodziców i uczniów o kształceniu na odległość. 

 

PORADY NA TEMAT PRACY ZDALNEJ

JAK ZADBAĆ O BEZPIECZEŃSTWO DZIECI W SIECI

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?